Zamki dmuchane w Poznaniu

Zamki dmuchane nieustannie cieszą się ogromną popularnością. Możemy je zauważyć na większości imprez masowych w Poznaniu takich jak festyny, pikniki rodzinne a coraz częściej na imprezach prywatnych. Sporo osób decyduje się na urozmaicenie wesela, chrztu czy komunii świętej najmłodszym gościom właśnie za pomocą dmuchańców.

Firm oferujących wynajem dmuchańców jest multum, wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło „dmuchany zamek, Poznań”, a wyszukiwarka zaproponuje nam kilkanaście w najbliższej okolicy. W tym gąszczu ofert z pewnością zastanawiają się Państwo, którą z nich wybrać? W trosce o bezpieczeństwo dzieci warto poświęcić chwilę i dokładnie prześledzić stronę internetową firmy, którą bierzemy pod uwagę. Na stronie powinny się znaleźć informacje o jakości materiału, z którego wykonane są ich dmuchańce. Bezpieczne tkaniny to te o minimum 4 klasie odporności na pranie czy działanie światła. Ważne również, aby materiał był wytrzymały na niskie i wysokie temperatury (od 15 do 60 stopni Celsjusza). Niemniej istotna jest wytrzymałość użytych nici i farb do tkanin. Oprócz jakości tkanin jest więcej wytycznych uregulowanych w dokumencie „Nadmuchiwany sprzęt do zabawy. Wymagania bezpieczeństwa i metody badań”. W normie tej znajdziemy również zapis o konieczności poddawania dmuchańców corocznej kontroli. Na stronie firmy wynajmującej szukajmy aktualnego zezwolenia, jeżeli go nie ma, należy poprosić o dostęp do niego.

Stojąc przed wyborem firmy, z której planujesz wynająć dmuchańce dla swoich maluchów, koniecznie dobrze sprawdź jakość oferowanych produktów. Z pewnością każda z osób czytających ten artykuł nieraz słyszała o nieszczęśliwym wypadku podczas zabawy. Aby uniknąć takiej sytuacji, wynajmij wspomniane atrakcje ze sprawdzonego miejsca i zagospodaruj bezpieczne miejsce do ich rozłożenia (nie może znajdować się na podłożu krzywym, blisko drogi oraz w pobliżu twardych i ostrych przedmiotów (np. narzędzia ogrodowe, betonowe słupki itp.)).

Napisz do Nas

Abc Paweł Rosadziński

ul. Polna 86, 60-803 Poznań
woj. wielkopolskie
NIP 281 002 63 05

Telefon

+48 732 436 700

EMAIL

info@abc-dmuchance.pl

FACEBOOK

Polub Nas!